Latvijā radīta bioaktīva dabas kosmētika
no Ķemeru dūņām un sērūdeņraža minerālūdens

DABĪGS UN EKOLOĢISKS

Kemmern produktu galvenā sastāvdaļa ir dziednieciskās Jaunķemeru dūņas no rehabilitācijas centra SIA "Sanare – KRC Jaunķemeri" un sērūdeņraža minerālūdens, kas iegūts Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Kemmern produktu sastāvā ir tikai dabīgas, augstas kvalitātes un sertificētas izejvielas. 

ĀRSTNIECISKA VĒRTĪBA

Latvija jau kopš 19. gadsimta ir pazīstama ar saviem kūrortiem un sanatorijām, kurās dūņas un minerālūdeni izmanto ārstniecībā un dziedniecībā.  Kemmern dūņas ir bioloģiski aktīvs dabas produkts, kas ir piesātināts ar cilvēka ķermenim un veselībai tik nepieciešamām bioloģiski aktīvām vielām – humīnskābi, fulvoskābi, lipīdiem un fermentiem, kā arī plašu vitamīnu spektru – A , D, B, B2, B12, folskābi u.c. Kemmern produktu ražošanas procesā tiek izmantotas ne tikai īpaši apstrādātas dūņas un minerālūdens, bet arī īpaši izstrādāti augu šūnu ekstrakti, kas papildina produktu bioaktīvo efektivitāti.

Kristīne: "Kā ķīmiķis ar aizraušanos ar ādas kopšanu es veidoju produktus no vietējām vērtīgajām dabīgajām sastāvdaļām, lai sniegtu visefektīvāko veidu, kā kopt ādu". 

0

Pirkumu grozs